Підприємці Рівненщини можуть отримати фінансову підтримку на свої проекти

Дата: 25.06.2020 15:53

В області реалізується Програма розвитку малого i середнього підприємництва на 2018 — 2020 роки.

В рамках програми відновлено механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, які надаються на реалізацію проектів малого i середнього підприємництва.

У 2019 з обласного бюджету відшкодонано 729,4 тис. грн. для 23 cyб'єктів малого i середнього підприємництва.

Це проекти у сфері сільського господарства, деревообробки, виробництва будівельних матеріалів, іграшок, транспортних послуг, торгівлі та харчової промисловості.

На 2020 piк для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків в обласному бюджеті передбачено 1 млн.грн.

На даний час оголошено конкурсний відбір проектів малого i середнього підприємництва для отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків.

Прийом документів для участі у конкурсному відборі триватиме до 30 червня 2020 року.