Відбулось засідання виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради

Дата: 23.06.2020 15:17

23 червня в Мирненському адміністративному офісі Малолюбашанської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом в.о.Малолюбашанського сільського голови Світлани Ковальчук. У засіданні взяли участь 13 із 21 членів виконавчого комітету.

В ході засідання були розглянуті питання про виконання повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Малолюбашанської сільської рада в галузі будівництва за 2019 рік, про визначення місць встановлення камер відео спостереження, про затвердження Тимчасових рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Розглянуто ряд питань соціального захисту населення, а саме: знято з обліку дві сім'ї, які перебували на обліку сімей, як сім'ї що опинились в складних життєвих обставинах та про соціальний супровід сім'ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

Затверджено низку зведених кошторисних розрахунків вартості об'єктів будівництва, зокрема:

- на поточний ремонт клубу села Тихе;

- на поточний ремонт огорожі клубу с.Кам'яна Гора;

- на поточний ремонт будинку культури в с.Мирне;

- на поточний ремонт котельні ЗДО “Полісяночка” (заміна дверей);

- на встановлення системи охоронної сигналізації (відео спостереження) та монтаж в адмінприміщенні с.Мала Любаша;

- на поточний ремонт приміщення Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради;

- на поточний ремонт дорожнього покриття проїзду (з вул.Зелена до пров.Центральний) в с.Мирне;

- на поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Садова в с.Кам'яна Гора;

- на поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Прибережна в с.Лісопіль;

- на поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Робітнича в с.Лісопіль;

Надано дозвіл на зрізання дерев, що створюють аварійну ситуацію на кладовищі в селі Данчиміст та затверджено кошторис на надання послуг по зрізанню дерев на території кладовища в с.Данчиміст.

За результатами розгляду заяв жителів громади, виконавчим комітетом прийняті рішення про присвоєння поштових адрес на земельні ділянки, про надання дозволу на проектування та газифікацію житлового будинку.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 22 питання порядку денного з яких прийнято відповідні рішення.

Наприкінці засідання, від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету привітали Стельмащук Людмилу Георгіївну, спеціаліста землевпорядника апарату сільської ради, яка вчора святкувала свій ювілейний День народження.