Малолюбашанська ОТГ отримала благодійну допомогу від фонду "Карітас України"

Дата: 16.06.2020 15:31

Малолюбашанська об'єднана територіальна громада взяла участь у проєкті «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Днями громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: маски медичні захисні, костюми біологічного захисту, дезинфікуючі засоби, окуляри захисні, респіратори, рукавички нітрилові та термометр безконтактний.

Частину засобів передано для КНП “Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Висловлюємо щиру подяку представникам Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.