Дата: 26.04.2020 10:53

Генеральний план та план зонування села Мирне – це містобудівна документація, що визначає принципові вирішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту та розробляється з метою:

- Зміни меж населеного пункту за рахунок прилеглих територій, в тому числі земель запасу;

- Довгострокового прогнозування розвитку територій;

- Забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку територій;

- Визначення і раціональне взаємне розташування зон житлової та громадської забудови, виробничих, рекреаційних, природоохоронних, оздоровчих, історико – культурних та інших зон і об’єктів;

- Планування реконструкції існуючої забудови та територій;

- Створення та розвитку інженерно – транспортної інфраструктури;

- Визначення містобудівних заходів щодо поліпшення екологічного та санітарно – гігієнічного стану;

- Визначення територій, що мають будівельні, санітарно – гігієнічні, природоохоронні та інші

Замовником розробки Генерального плану та плану зонування села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області є Малолюбашанська сільська рада Костопільського району Рівненської області згідно рішення Малолюбашанської сільської ради № 464 від 06.08.2019 року.

Розробником генерального плану населеного пункту село Мирне є ПП «ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ».

Рішення про затвердження Генерального плану та плану зонування села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області прийматиме Малолюбашанська сільська рада.

Ознайомитися з проектом генерального плану з розширенням меж населеного пункту та планом зонування села Мирне, Звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту можна у приміщенні Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради за адресою: вулиця Центральна, 50 село Мирне Костопільського району Рівненської області та за посиленнями нижче.

Документи, що надаються на розгляд громадськості:

- проект генерального плану населеного пункту та план зонування території у вигляді графічних матеріалів;

- пояснювальна записка до проекту генерального плану та плану зонування території;

- звіт про СЕО проекту містобудівної документації плану території.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проекті генерального плану та плану зонування населеного пункту надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту генерального плану населеного пункту, а саме: з 24 квітня 2020 року до 23 травня 2020 року включно.

Зауваження, пропозиції та побажання до проекту генерального плану населеного пункту подаються особисто до Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради: вулиця Центральна, 50 село Мирне Костопільського району Рівненської області у письмовому вигляді або на електронну адресу - srmirne@ukr.net.

Пропозиції та побажання надані за межами вказаного періоду не враховуються та не розглядаються.

Громадські слухання щодо обговорення генерального плану та плану зонування села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту з презентацією вказаних матеріалів проекту містобудівної документації відбудуться 27 травня 2020 року о 10:00 у приміщенні залу засідань Мирненського офісу Малолюбашанської сільської ради.

План зонування території

Генеральний план

Звіт про стратегічну економічну оцінку генерального плану та плану зонування села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області