Дорогі жителі Малолюбашанської ОТГ!

Дата: 18.04.2020 23:17

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

У ці священні дні щиро бажаю Вам затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Міцного Вам здоров’я, святкового настрою, добра й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

Веселих та радісних свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Малолюбашанський сільський голова                                      Віктор ТАЛАЩУК