Дата: 19.03.2020 18:24

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції СОVID -19 та вжиття заходів щодо упередження зараження цією хворобою у Костопільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області запроваджується дистанційна форма прийому громадян засобами телефонного та електронного зв'язку.

Для передачі заяв-розрахунків засобами електронного зв’язку, просимо здійснити укладання договорів щодо обслуговування в системі подання електронних звітів.

Виконавчою дирекцією, управлінням та відділенням організована робота гарячої телефонної лінії щодо надання консультацій про особливості видачі та оплати Фондом листків непрацездатності у період карантину.

Телефони гарячої лінії:

Виконавчої дирекції Фонду - 0-800-501-892 або (044)206-14-70;