В місті Рівне відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

Дата: 10.03.2020 12:33

На передодні Шевченківських свят в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» серед закладів культури - присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка.

Поетичні твори Тараса Шевченка декламували переможці районних та міських оглядів-конкурсів, учнівська молодь, студенти вищих навчальних закладів, народні театри, театри мініатюр та просто любителі поезії Кобзаря.

Малолюбашанську ОТГ на конкурсі представляла учасниця гуртка художнього читання клубу села Мала Любаша - Кримінська Марія Ігорівна, яку підготувала до участі - завідувач клубу села Мала Любаша Ковальчук Олена Валеріївна.

В категорії «дорослі» - Марія виборола 3-тє призове місце! З чим ми її щиро вітаємо!!!