Бібліотека – дім твоїх друзів!

Дата: 12.02.2020 16:11

Першокласники Борщівської гімназії не лише поступово опановують нові знання, навчаючись у Новій українській школі, а й дізнаються багато цікавого про світ, який їх оточує. Найменші школярі цими днями побували у книгозбірні села Борщівка.

Тут дітей зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казки. Бібліотекар Катерина Рахільчук розповіла про походження слова «Бібліотека», цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні, правила поводження з книгою. Продовжуючи мандрівку книжковим царством, звернула увагу дітей на виставку-інсталяцію для молодших школярів «Чарівний світ казок».

Першокласники із захопленням переглядали дитячі книги та журнали. Маленькі читачі також переглянули мультфільм про книгу. Здійснивши пізнавальну екскурсію до книгозбірні, дітки одноголосно вирішили, що будуть приходити до бібліотеки постійно. Адже тут так багато цікавих, різноманітних, чудових книг!

Провідний бібліотекар ПШБФ села Борщівка

Катерина Рахільчук