Відбулось засідання двадцять першої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 29.01.2020 18:13

Сьогодні, 29 cічня 2020 року, об 11 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша відбулося засідання чергової двадцять першої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На пленарне засідання прибули 17 депутатів. Також у роботі сесії взяли участь: Морозюк Наталія Олександрівна, начальниця відділу-головна бухгалтерка, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор, Тарасюк Лілія Михайлівна, головний спеціаліст (юрисконсульт).

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Алексійчук Тетяни Михайлівни, Фесюк Олени Василівни та Попович Наталії Віталіївни.

Загалом, на сесії ради було розглянуто 28 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за 2019 рік;

- прийняття у комунальну власність Малолюбашанської сільської ради майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Костопільського району;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради;

- виплату грошової компенсації за невикористані відпустки Малолюбашанському сільському голові Талащуку В.Ф;

- затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2020 рік;

- передачу основних засобів та матеріальних цінностей.

Депутати внесли зміни до рішення сільської ради № 556 від 10 грудня 2019 року «Про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Малолюбашанської сільської ради», рішення сільської ради № 274 від 23 січня 2019 року «Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області», рішення сільської ради № 502 від 01 листопада 2019 року «Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області на 2020-2022 роки», рішення сільської ради № 342 від 02 квітня 2019 року «Про програму проведення ремонтно-реставраційних робіт та завершення будівництва культових споруд в Малолюбашанській сільській раді на 2019-2020 роки», Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік та до сільського бюджету на 2020 рік.

Розглянуто 15 питань пов'язаних із землею.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.

Наприкінці засідання депутатам ради нагадали про те, що з 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання суб'єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи „Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2019 рік відповідно до Закону України „Про запобігання корупції” та від імені депутатського корпусу, привітали з минулим Днем народження депутатів сільської ради Гончарука Ігоря Петровича та Свинарського Василя Вікторовича.