Година державності: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» в бібліотеці села Маща

Дата: 22.01.2020 17:08

Сьогодні, 22 січня в публічно-шкільній бібліотеці села Маща з нагоди Дня Соборності України була проведена година державності: «Соборність України: від ідеї до сьогодення». На заході були присутні учні старших класів Мащанського ліцею.

Присутні учні прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України, а також ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, переглянувши документальний фільм «Акт злуки. Відтворення історичної правди». Для шанувальників історії України в бібліотеці оформлена патріотична книжкова виставка «22 січня. День Соборності України», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності.

Захід проведено з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму.

Бібліотекар ПШБФ села Маща

С.С.Савчук