Урок – казка «Подорож у світ української літературної казки»

Дата: 26.12.2019 08:02

«Подорож у світ української літературної казки». Під такою назвою у публічно – шкільній бібліотеці-філіалі села Маща проведено урок – казку для учнів 3 класу місцевого ліцею (класний керівник Романюк Н.М.).

Казка дає нам ключ до розуміння багатьох таємниць, вчить нас відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду та боротися зі злом і кривдою. Учні мали змогу поглибити свої знання про казку як художній твір, у якому вигадка і фантазія служать засобом вираження суджень народу про життя, узагальнити та систематизувати свої знання про казки українських письменників, про особливості літературної казки, її відмінності від народної.

Захід проведено з метою заохочення дітей до читання казок українських письменників.

Бібліотекар ПШБФ села Маща

С.С.Савчук