Відбулось засідання двадцятої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 10.12.2019 15:45

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, о 12 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша відбулося засідання чергової двадцятої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На пленарне засідання прибули 16 депутатів. Також у роботі сесії взяли участь: Ковальчук Світлана Андріївна, перша заступниця сільського голови, Морозюк Наталія Олександрівна, начальниця відділу-головна бухгалтерка, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор.

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Лукомської Вікторії Анатоліївни, Савчука Юрія Петровича та Хлівнюк Наталії Петрівни.

Загалом, на сесії ради було розглянуто 36 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради;

- звіт сільського голови про виконання «Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2019 рік»;

- затвердження структури загальної чисельності апарату Малолюбашанської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік;

- затвердження Положення про відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради (нова редакція);

- утворення та затвердження положення про централізовану бухгалтерію відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради;

- програму економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік;

- програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Малолюбашанській сільській раді на 2020 рік;

- програму розвитку фізичної культури та спорту Малолюбашанської сільської ради до 2022 року;

- програму організації громадських робіт на 2020 рік;

- програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2020 рік;

- перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади «Малолюбашанської сільської ради»;

- прогноз сільського бюджету на 2021 та 2022 роки;

- сільський бюджет на 2020 рік.

Депутати внесли зміни до рішення сесії від 01 листопада 2019 року № 504 «Про встановлення вартості надання платних послуг закладами культури Малолюбашанської сільської ради», програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2019 рік, сільського бюджету. Затвердили статути Малолюбашанської гімназій, Борщівської гімназій, Мащанського ліцею, Мирненського ліцею, закладу дошкільної освіти «Вишиванка», закладу дошкільної освіти «Полісяночка», Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» та положення про Глажевську філію Мащанського ліцею, Лісопільську філію Мащанського ліцею, Данчимістську філію Мирненського ліцею в новій редакції.

Розглянуто 11 питань пов'язаних із землею.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.

Також, на сесії сільської ради, від імені депутатського корпусу, привітали з минулим Днем народження депутатку сільської ради Карпець Юлію Олександрівну.