Клуб села Мала Любаша

Дата: 27.11.2019 15:59

Основними напрямками діяльності клубу є удосконалення галузі культури села, спрямування її на розвиток культурних сільських традицій, збереження історичних цінностей, забезпечення доступності закладу культури для всіх верств населення, створення умов для творчого розвитку особистості, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян.

Одним із завдань, які ставлять перед собою працівники закладу культури – це забезпечення цікавого дозвілля молоді села та людей старшого віку.

Гурткова робота планується з урахуванням інтересів і потреб всіх вікових груп населення, що проживає в нашому населеному пункті і проводиться згідно графіку роботи гуртків. В клубі продовжують функціонувати :

- Вокальний гурток;

- Драматичний;

- Художнього читання;

- «Фотошопчик»;

- Спортивний: культура фізично-спортивного відпочинку (шахи, шашки, теніс настільний, дарц);

- Хореографічний – «Колорит»;

- Народний аматорський фольклорний ансамбль «Любава»

В народознавчій кімнаті «З бабусиної скрині» (гримувальна) проводяться зустрічі-екскурсії, перегляди фільмів, бесіди, кавові частування, «Любавині» посиденьки, гурткова робота та репетиції.

Працівники клубу села Мала Любаша

Ковальчук Олена Валеріївна

завідувач клубу села Мала Любаша

Овчарук Валентина Тимофіївна

керівник народного аматорського

фольклорного ансамблю «Любава»

Басюк Тетяна Сергіївна

керівник гуртка (хореографічного)

Адреса: село Мала Любаша, вулиця Дружби, 36, Костопільського району Рівненської області, 35009.

Графік роботи закладу

На літній період:

Понеділок, середа - з 09.00год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 24.00 год., перерва з 14.00 год. до 20.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

На зимовий період:

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 23.00 год., перерва з 14.00 год. до 19.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця

Графік роботи закладу на період карантину

Понеділок - п'ятниця - з 09.00 год. до 18.15 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Вихідні дні субота, неділя