Рівненська область Костопільський район

Клуб села Борщівка

Дата: 27.11.2019 15:59

Клуб села Борщівка побудовано в 1965 році, загальна площа - 150 м.кв.

- зал для глядачів на 180 посадочних місць;

- гримувальна;

- сцена;

- приміщення бібліотеки, яка займає дві кімнати, читацького залу та книгосховище;

- народознавча світлиця.

В народознавчій світлиці зібранні старовинні предмети побуту жителів села минулого століття, а зокрема: гребені, ступа, коловорот, барила, праски, горщики, скриня, лавка, постоли, різновиди вишиванок. Працівниками закладу постійно ведеться робота у пошуку поповнення інвентарю як народознавчої кімнати, так збирання записів від старожилів села про історію свого села та фольклор

Основні напрямки роботи клубу :

- Виховання національної гордості та патріотизму;

- Розвиток творчих здібностей і талантів дітей та молоді шляхом залучення до роботи в клубах за інтересами, спортивних секціях та гуртках, аматорських і творчих колективах;

- Формування активної життєвої позиції, здорового способу життя різноманітними формами й методами дозвілля громади.

При клубі діють гуртки художньої самодіяльності, а саме:

- народний ансамбль народної пісні - "Борщів'янка" - 12 чол.;

- драматичний - 9 чол.;

- художнього слова - 10 чол.;

- умілі ручки - 11 чол. ;

- дитячий ансамбль - "Борщів'яночка" - 8 чол.

Основною складовою діяльності клубу є організація і проведення різноманітних культурно-просвітницьких та інтелектуально-інформаційних заходів, які влаштовуються як для юних користувачів, так і для дорослої аудиторії.

Клуб активно співпрацює з навчальними та громадськими закладами, що сприяє створенню позитивного іміджу та дає додаткову можливість проінформувати населення про діяльність клубу.

В клубі проводяться різноманітні заходи, які сприяють творчому розвитку особистості, розширенню кругозору юнаків і дівчат, їх змістовному дозвіллю.

Працівники клубу села Борщівка

Хлівнюк Наталія Петрівна

завідувач клубу села Борщівка,

за суміщенням керівник народного фольклорного ансамблю “Борщів'янка”

Дата народження: 12.10.1978

Місце народження: місто Костопіль Рівненської області

Освіта: Вища. В 2002 році закінчила Дубенське училище культури Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю "Народна художня творчість" та здобула кваліфікацію керівник оркестру (ансамблю) народних інструментів, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності.

В 2011 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний еклноміко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука за спеціальністю "Початкове навчання" та здобула кваліфікацію вчитель початкової школи. Вчитель біології.

Трудова діяльність:

02.1996 - 06.2002 - Завідувач клубу села Велика Любаша;

06.2002 по даний час завідувач клубу села Борщівка

Рахільчук Катерина Миколаївна

за суміщенням керівник народного фольклорного ансамблю “Борщів'янка”

Дата народження: 03.07.1968

Місце народження: село Борщівка Костопільського району Рівненської області

Освіта: Неповна вища. В 1986 році закінчила Дубнівське культурно-освітнє училище за спеціальністю "Бібліотечна справа" та здобула кваліфікацію бібліотекар середньої кваліфікації

Трудова діяльність:

07.1986 - 05.1996 - завідувач бубліотекою села Злазне;

05.1996 - 03.1998 - бібліотекар Борщівської загально-освітньої школи І-ІІ ступенів;

03.1998 - 11.2005 - бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки села Борщівка;

11.2005 - 07.2015 - бібліотекар І категорії публічно-шкільної бібліотеки села Борщівка;

07.2015 - 07.2017 - завідувач публічно-шкільною бібліотекою-філіалом села Борщівка;

07.2017 - 06.2019 - бібліотекар І категорії публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Борщівка;

06.2019 по даний час провідний бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Борщівка;

Адреса: село Борщівка, вулиця Лісова, 5, Костопільського району Рівненської області, 35009.

Графік роботи закладу

На літній період:

Понеділок, середа - з 09.00год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 24.00 год., перерва з 14.00 год. до 20.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця

На зимовий період:

П'ятниця, субота, неділя - з 10.00 год. до 23.00 год., перерва з 14.00 год. до 19.00 год.

Вихідні дні вівторок та четвер

Санітарний день - остання середа місяця