Борці нашої громади брали участь у Всеукраїнському турнір з греко-римської боротьби пам'яті Віталія Ставського

Дата: 11.11.2019 14:27

Цими вихідними на базі Костопільської ДЮСШ Костопільської районної ради пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам`яті майстра спорту України, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Віталія Ставського.

Цьогоріч у турнірі взяли участь понад 100 юних спортсменів. Команди Києвської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської областей та Білорусі – з Бресту та Мінська.  Було 12 основних номінацій і три – заохочувальні - за волю до перемоги, за кращу техніку та наймолодшому учаснику змагань.

Борці Малолюбашанської ОТГ, які є учнями Мирненського ліцею теж брали участь в турнірі, тож маємо такі результати:

Яцутик Роман (52 кг) (с.Мирне);

Баракаєв Артем (35 кг) (с.Мирне);

Марковець Валерій (41 кг) (с.Мирне);

V місце

Приданюк Захар (35 кг) (с.Данчиміст).

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Тренер ДЮСШ “Олімпієць"

Д.В.Артюх