Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Дата: 17.10.2019 08:35

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Малолюбашанська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану села Мирне.

Підстава для розроблення: рішення Малолюбашанської сільської ради від 06.08.2019року №464 «Про розроблення генерального плану села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області».

Замовник: виконавчий комітет Малолюбашанської сільської ради.

Мета проєкту: розроблення генерального плану села Мирне Малолюбашанської сільської ради відповідно до чинного законодавства з урахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

На даний час проводяться роботи по збору вихідних даних. Тому прохання до громадян та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність, або планують здійснювати на території села, у разі необхідності, внести свої пропозиції до генерального плану села Мирне щодо перспектив розвитку на найближчі 10 років (потреби в розширенні, освоєнні нових територій, відновлення роботи недіяльних цехів, ферм, складів із зазначенням бажаних потужностей, їх перепрофілювання, бажані види використання земельних ділянок містобудівного призначення, тощо) у письмовій формі до виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради за адресою: 35009 вул.Соборна, 10 села Мала Любаша Костопільського району Рівненської області.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану села Мирне Малолюбашанської сільської ради.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.