Шановні жителі громади!

Дата: 14.10.2019 11:33

Вітаю вас із Днем захисника України, Днем Українського козацтва, зі святом Покровом Пресвятої Богородиці та 77-ю річницею утворення Української повстанської армії.

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті й славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

В цей святковий день вітаю усіх, хто причетний до високого звання Захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами ветеранів, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Бажаю всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині.

З повагою,

Малолюбашанський сільський голова