Борці нашої громади змагалися на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Дата: 13.10.2019 14:58

З 09 по 11 жовтня в місті Кременчуці пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби, організаторами якого є  Міністерство молоді та спорту України. Участь у змаганнях брало близько 250 борців з різних куточків України.

Спортсмени Малолюбашанської ОТГ Максим Демчук (с.Мирне), учень Мирненського ліцею та Антон Оліфер (с.Данчиміст), які є вихованцями КСК «Базальтова скеля» (тренер Дмитро Артюх) також брали участь в даному чемпіонаті. Боролись хлопці у ваговій категорії до 60 кг. Дана категорія була представлена 39 найкращими борцями зі всієї України.

До 1/2 фіналу хлопці йшли впевнено та долали всіх своїх суперників. За вихід до фіналу Максиму та Антону довелось боротися один проти одного.

У боротьбі за бронзу Антон поступився борцю з м.Конотоп та посів п’яте місце.

У фіналі за золото Максим боровся до останнього та виборов друге місце.

Вітаємо Максима та Антона з гарними результатами і бажаємо їм терпіння, витримки та сумлінної праці.

Батьківський комітет та тренер висловлюють подяку Малолюбашанському сільському голові В.Ф.Талащуку за підтримку борців та створення належних умов для проведення тренувань.