Шановні освітяни!

Дата: 04.10.2019 15:42

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплевий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.

Щиро вдячний Вам шановні вчителі за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успiхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а Вaшi серця зiгрiває людська довiра та любов.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою,

Малолюбашанський сільський голова