Рівненська область Костопільський район

Ансамбль "Мирнівчани" відвідав обласний фестиваль поліської кухні “День гарячого казана”

Дата: 30.09.2019 12:25

29 вересня народний аматорський вокальний ансамбль української пісні "Мирнівчани" села Мирне Малолюбашанської сільської ради гідно представив нашу громаду на обласному фестивалі поліської кухні “День гарячого казана”, який відбувся в урочищі “Біля каменів” у смт Соснове Березнівського району.

В урочище “Біля каменів” з’їхалися майстри традиційних страв з навколишніх сіл, любителі активного відпочинку з різних регіонів Рівненщини.

Козацький куліш, гречаний кисіль, грибна та рибна юшка та інші поліські страви підготували місцеві майстрині.

Організатори свята облаштували селфі-зони, представили виставки з декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи з ткацтва, ковальства та інших традиційних народних ремесел.

Директор Мирненського

сільського будинку культури