ПРО ЗАБОРОНУ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ОСОБАМ (ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ) У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ ОДЯГУ

Дата: 19.09.2019 12:03

З метою запобігання випадкам травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, недопущення падіння авторитету українських військовослужбовців, а також задля профілактики можливих правопорушень та підтримання належного стану здоров’я військових, відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», виконавчий комітет Малолюбашанської сільської ради рекомендує власникам магазинів, кафе, які здійснюють свою діяльність на території Малолюбашанської сільської ради припинити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).