Святковий мітинг «З Україною в серці» в селі Мала Любаша

Дата: 23.08.2019 12:03

Урочистою ходою від клубу села Мала Любаша до Малолюбашанської сільської ради розпочалися 23 серпня святкування до Дня Державного Прапора.

Святковий мітинг «З Україною в серці» розпочали ведучі: Лилак Марія та Кримінська Марія.

Під Державний Гімн України велично і гордо підняли прапор України Ковальчук Орест та Баранчук Микола.

Всіх присутніх привітав зі святом Малолюбашанський сільський голова Талащук Віктор Флорович та перший заступник сільського голови  Ковальчук Світлана Андріївна.

Музичні вітання линули від народного аматорського фольклорного колективу «Любава» (керівник В.Т.Овчарук). Декламував глядачам патріотичний вірш Ярчук Анатолій. Кульмінацією свята стала хореографічна композиція «Синьо-жовті прапорці» від учасників хореографічного гуртка (керівник Басюк Т.С.).

Вишикувавшись в колону, всі присутні вирушили до Пам'ятного знаку борцям за волю і незалежність України, щоб віддати шану полеглим героям.

Для всіх охочих, протягом святкових днів бібліотекар ПШБФ села Мала Любаша Гук Є.А. підготувала виставку-експозицію «Ти шляхом праведним, святим, йшла до волі, Україно».

Завідувач клубом села Мала Любаша

О.В.Ковальчук