Рівненська область Костопільський район

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України у селі Маща

Дата: 23.08.2019 17:36

Бути українцем – значить пишатися своєю країною. Українці пишаються тим, що будують незалежну державу, виконуючи заповітну мрію багатьох поколінь українських патріотів.

З нагоди Дня Державного Прапора України у селі Маща відбувся флешмоб «Я і Прапор України» та патріотична хода з покладанням квітів до Обеліска Слави. Всіх присутніх  з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України привітали  заступник Малолюбашанського сільського голови Круліковський Олександр Володимирович та секретар сільської ради Лемешевська Алла Михайлівна, які закликали до єднання, взаємної поваги й щирої любові до нашої рідної батьківщини. Нехай же наші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння! Слава Україні!

Бібліотекар ПШБФ села Маща
С.С.Савчук