A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Моє село – частинка України

Дата: 10.08.2019 08:41
Кількість переглядів: 726

9 серпня, в день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, в селі Лісопіль відзначали День села. Для вшанування всіх односельчан, для кого цей рік виявився знаковим, в Лесиному парку зібралися мешканці та гості села. Ведучі – Ілона Лук’янчук та Яна Дубіч – розпочали свято з привітання односельчан та вручення короваю поважним гостям.

З вітальним словом до лісопільчан звернулася Алла Михайлівна Лемешевська, секретар Малолюбашанської сільської ради, яка розповіла про досягнення сільської ради в питаннях благоустрою села Лісопіль, створення комфортних умов для життя і відпочинку його мешканців, а також перспективні плани на наступний рік діяльності.

Маленькі лісопільчани декламували вірші про Україну та рідний край. а учні місцевої школи виконували пісні та молитву за Україну.

На святі села було відзначено подарунками сільської ради старожилів – Дмитрука І.О. та Красновську Г.І., а також ювілярів – Артенюк Є.А., Кузьмича В.В. та подружжя Никончуків, Бориса та Павліну. Свої подарунки та щирі слова вітань отримали іменинники – Дмитро Сидорчук та Володимир Лук'янчук, чиї дні народження співпали з днем села.

Слова вдячності та поваги звучали для мешканців, які пліч-о-пліч пройшли нелегкий життєвий шлях, довжиною більше, ніж півстоліття. Це подружжя Петренчуків – Олександра Марковича та Валентини Петрівни, які цьогоріч відзначили 50-річний ювілей подружнього життя, а також подружжя Дмитруків – Іван Олександрович та Варвара Михайлівна та Трохимчуків – Олександр Степанович та Катерина Кирилівна, котрі в цьому році перетнули 60-річний рубіж й відзначили «діамантове» весілля.

На святі відзначили вчителів, котрі все своє життя присвятили педагогічній ниві – Патарейко Галину Борисівну, заступника директора з навчальної роботи Мащанського ліцею та Красновську Оксану Василівну, вчителя початкових класів Лісопільської філії. Привітали також працівницю ФАПу Оксану Поліщук, яка в цьому році відзначила 50-річний ювілей.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з роботами місцевих народних умільців Орисі Потарейко та Олени Сульжик.

Цього дня своїми виступами радували юні самодіяльні артисти – Валерія Красновська та Вероніка Ошурко, Ілона Лук’янчук та Яна Дубіч. Звучали гуморески у виконанні С.С.Савчук, бібліотекаря публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Маща. Гостями свята були Мирнівський хор та гурт «Мирнівчани», які подарували лісопільчанам чимало своїх неперевершених композицій.

Організатори та всі присутні дякували Малолюбашанській сільській раді в особі Талащука Віктора Флоровича за благоустрій села Лісопіль, а також фінансову підтримку проведення свята села.

 

Бібліотекар ПБФ села Лісопіль

Дубіч Л.І.

Фото Олександра Никончука


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь