Гуляй село на Івана Купала

Дата: 08.07.2019 13:45

З самого ранку линули мелодії над селом Кам'яна Гора, біля фігури Спасителя Проведено святкове богослужіння, а вже о 16 годині гості та жителі села поспішали до клубу села, де розпочалося свято.

До заходу приєдналися гості – перший заступник сільського голови Ковальчук Світлана Андріївна, голова Рівненської обласної ради – Данильчук Олександр Юрійович, представник кандидата в депутати до Верховної Ради Кльопа Василя Федоровича – Коваль Сергій Євстафійович, депутат обласної ради – Потапчук Руслан Васильович, депутат сільської ради – Свинарський Василь Вікторович.

У своєму виступі перший заступник сільського голови Ковальчу С.А. привітала жителів села зі святом та нагородила грамотами та цінними подарунками старожилів села, багатодітні родини, хорошого господаря села, ювілярів.

Привітав місцевих жителів зі святом депутат сільської ради Свинарський В.В. Він підкреслив, що свято села – це свято для всіх хто тут виріс і народився. Василь Вікторович відзначив воїнів АТО, яким ми, завдячуємо миром і спокоєм у наших домівках.

Самодіяльні артисти продовжили свято. Лунали пісні, вірші, гуморески.

Свою художню майстерність представляли аматори ансамблю «Вербиченька» с.Кам'яна Гора, ансамблю «Берегиня» с.Тихе, ансамблю «Світлина» с.Маща, співак Соломко В.О. с.Берестовець, гімнастка Яремчук Аліна м.Костопіль, баяніст Давидюк Олексій, танцювальний колектив дітей «Сонечко» с.Кам'яна Гора.

Розваги цього дня чекали й на наймолодших гостей свята. Діти залюбки бавилися та розважались на надувній гірці. Залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вона виявила під час святкування Дня села.

Завідувач клубом села Кам'яна Гора

І.Я.Борищук