У Малолюбашаській громаді вітали працівників медицини

Дата: 14.06.2019 19:14
Кількість переглядів: 2087

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

14 червня 2019 року перший заступник сільського голови Ковальчук Світлана Андріївна, регіональний координатор з підтримки реформи  охорони здоров’я у Рівненській та Волинській областях Програми U-LEAD Височанський Василь Іванович та головний лікар КНП «Малолюбашанський центр ПМСД» Новіцька Оксана Миколаївна привітали працівників комунального некомерційного підприємства «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з наступаючим професійним святом.

Першою до присутніх звернулась головний лікар  Малолюбашанського центру ПМСД О.М.Новіцька. Вона подякувала колективу, який очолює за нелегку роботу та побажала всіляких життєвих гараздів.

Також присутніх медичних працівників з наступаючим професійним святом привітав В.І.Височанський та вручив головному лікарю Новіцькій О.М. Почесну грамоту Рівненської обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров′я Рівненщини, відданість справі, активну громадську позицію.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У своєму вітальному слові С.А.Ковальчук, звертаючись до медичних працівників, висловила їм теплі слова вдячності за їхню працю та побажала миру, достатку, міцного здоров’я, благополуччя, затишку, гідних умов праці та щоб обрана ними професія завжди приносила задоволення, а також з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника нагородила грамотою Малолюбашанської сільської ради та подарунками:

- Омеляненко Ірину Юріївну, фельдшера-лаборанта Мирненської амбулаторії загальної практики сімейної-медицини, за вагомий внесок в розвиток центру ПМСД, сумлінну працю та високий професіоналізм;

- Шварц Валентину Іванівну, сестру медичну Малолюбашанської амбулаторії моно-практики сімейної медицини, за зразкове виконання службових обов'язків, позитивні відгуки від односельчан, працьовитість та відповідальність;

- Кожарко Олену Ростиславівну, завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Лісопіль, за сумлінну працю, високі професійні якості та бездоганну роботу на благо центру ПМСД;

- Назарук Орисю Борисівну, завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Борщівка, за плідну працю на користь громади та центру ПМСД, професіоналізм та відданість справі та активну життєву позицію;

- Бриксу Ольгу Анатоліївну, завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом села Кам'яна Гора, за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм;

- Лейбик Жанну Ростиславівну, сестру медичну Мащанської амбулаторії моно-практики сімейної медицини, за високі професійні якості, відданість справі, професійність і відповідальність.