Атестація працівників культури

Дата: 16.05.2019 11:58

Керуючись наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 № 44 «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури» (зі змінами), з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників галузі, на основі обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів їх роботи, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту 15 травня 2019 року Малолюбашанською сільською радою проведено атестацію працівників культури Малолюбашанської сільської ради бібліотекаря I категорії публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Борщівка Катерини Миколаївни Рахільчук та завідувача клубом села Кам'яна Гора Ірини Ярославівни Борищук.

Атестуючі підготували презентаційні матеріали для атестаційної комісії. В складі комісії працювали: голова конкурсної комісії - перший заступник Малолюбашанського сільського голови Світлана Андріївна Ковальчук,  заступник голови комісії - бібліотекар І категорії публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Маща Софія Степанівна Савчук, секретар комісії - завідувач клубом села Борщівка Наталія Петрівна Хлівнюк, члени комісії - начальник відділу культури і туризму Костопільської РДА Наталія Василівна Петренчук, директор Костопільської ЦС ПШБ Іван Володимирович Степанюк, художній керівник Мирненського сільського будинку культури Надія Миколаївна Багінська, керівник народного аматорського фольклорного ансамблю "Любава" села Мала Любаша Валентина Тимофіївна Овчарук.

За результатами проведеної атестації складено протоколи, оформлено атестаційні листи, Малолюбашанському сільському голові будуть надіслані рекомендації щодо підвищення визначеним працівникам тарифних розрядів, направлення працівників на навчання або на курси підвищення кваліфікації за галузевою програмою.