У світі все починається з Мами

Дата: 13.05.2019 19:07

12 травня в клубі села Тихе відбувся святковий концерт приурочений Дню Матері "У світі все починається з Мами".

І справді матір той єдиний острівок життя, який маленькій дитині надає крила, дорослим - підтримку та опору, а найстарішим дітям - радість від того, що вони іще діти, адже доки мама жива ми іще діти. Із святковими номерами на нашій сцені виступили колективи сіл Кам'яна гора "Вербиченька" та Моквин "Вишиванка", а також колектив села Тихе "Берегиня". З хореографічними номерами вітали наших любих мам та бабусь колектив "Діти України", які виконали композиції "Квіточки" та "Рушничок". У програмі свята також були виконані гуморески та чуттєві вірші про маму та бабусю їх величезний внесок у наше з Вами майбуття. Наприкінці свята гуртківці привітали всіх присутніх вітальними листівками, під композицію "Зелене жито" у виконанні всіх колективів.

На свято завітала Ковальчук Світлана Андріївна, перший заступник Малолюбашанського сільського голови, яка привітала зі святом Матері, а також зі святом медичної сестри побажала міцного здоров'я, терпіння та Божого благословення всім присутнім!

Завідувач клубом села Тихе

О.І.Прилуцька