Відбувся прийом громадян в селі Кам'яна Гора

Дата: 15.03.2019 17:24

15 березня в рамках організованого прийому громадян з особистих питань Малолюбашанським сільським головою Талащуком Віктором Флоровичем у с.Кам'яна Гора практично відбувся громадський схід села.

До клубу села Кам′яна Гора завітало близько сорока мешканців цього населеного пункту. У ході розмови з сільським головою були підняті різні соціальні проблеми села. На всі порушені питання сільським головою Талащуком В.Ф. були надані відповіді. Було обговорено питання проведення певних заходів з покращення благоустрою населеного пункту, зокрема місцевого діючого кладовища.

Також під час зустрічі 34 громадянам, мешканцям села, сільським головою були вручені рішення Малолюбашанської сільської ради про виділення земельних ділянок під забудову, що було передбачено нещодавно розробленим та затвердженим новим генеральним планом села Кам'яна Гора.

Тож на перспективу маємо чудові шанси мати сучасне поліське село в одному з перспективних земельних масивів нашої об'єднаної територіальної громади.