Майстер-клас з декупажу в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Мирне

Дата: 07.03.2019 10:00

Напевно у багатьох з вас, у шафі або в коморі, знаходяться які-небудь баночки, в яких колись зберігалися крупи, консервація. Не поспішайте викидати! Адже будь-яким старим речам, в тому числі і банкам, можна дати друге життя, головне проявити трішки фантазії та кмітливості.

У цьому переконалися гуртківці на черговому засіданні гуртка народно-прикладного мистецтва під керівництвом Тетяни Іванівни Вінтонів На майстер класі досвідчена майстриня Анастасія Петрівна Дмитрук розповіла, як за допомогою техніки «Декупаж» зробити шедевр зі звичайної скляної банки. Суть техніки декупажу, як зазначила майстриня, полягає в тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане з тонкого паперу зображення, яке потім покривається лаком, в результаті створюється ілюзія розпису.

Заняття декупажем творче і захоплююче! Учасники не просто приємно провели час, а й створили неповторні подарунки своїм матусям до свята весни та ніжності 8 березня.

Бібліотекар ПШБ-філіалу села Мирне

Р.Я.Драганчук