Рівненська область Костопільський район

До відома жителів сільської ради

Дата: 22.02.2019 14:57

З метою надання громадянам безоплатної правової допомоги, керівництвом Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області буде здійснено прийом громадян 28 лютого 2019 року о 10:00 год. в приміщенні Малолюбашанської сільської ради с.Мала Любаша.

Громадяни зможуть отримати (безкоштовно) правові консультації з питань: оформлення земельних правовідносин; оформлення права власності на нерухоме майно; реєстрації народження дитини; роз’яснення змін до чинного законодавства щодо посилення відповідальності за несплату аліментів; вчинення нотаріальних дій; доступ до безоплатної вторинної правової допомоги та інші.

Сільвиконком