Дата: 14.11.2018 14:44

Фото без описуВідділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради.

Місце знаходження закладу: вул.Шевченка, 61а, с.Борщівка, Костопільський район, Рівненська область, 35051.

Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

• громадянство України;

• вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

• стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 26.11.2018 р. по 26.12.2018 р. включно до конкурсної комісії за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності, 7, каб. 52, такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі;

• особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• з 26 листопада по 26 грудня 2018 року – подання претендентами документів;

• з 27 грудня по 31 грудня 2018 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;

• 04 січня 2019 року – конкурсний відбір на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради за адресою: м. Костопіль, вул.Незалежності,7, каб 52.

• 09 січня 2019 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Чечотенко Олена Миколаївна, тел.097 351 23 43.