A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Субвенції із сільського бюджету

Інші субвенції із сільського бюджету районному бюджету з них на:

- утримання працівників територіального центру соціального обслуговування, які обслуговують населення Малолюбашанської сільської ради в сумі 310000 гривень;

- на Програму підтримки Трудового архіву в сумі 32878 гривень;

- на оплату заробітної плати з нарахуваннями керівникам гуртків Костопільського Будинку школяра та юнацтва і Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій в сумі 207735 гривень;

- на оплату заробітної плати з нарахуваннями тренерів Костопільської ДЮСШ «Олімпієць» за проведення занять з учнями Малолюбашанської сільської ради в сумі 170000 гривень;

- на відшкодування витрат на навчанання дітей у Костопільській дитячій школі мистецтв в сумі 100000 гривень;

- на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Малолюбашанської сільської ради громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 68068 гривень.

Пісківському сільському бюджету на придбання матеріалів для поточного ремонту храму релігійної громади ПЦУ «Ікони Божої Матері Несподівана Радість» с.Моквинські Хутори Костопільського району в сумі 20000 грн.

обласному бюджету на надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення дітей Малолюбашанської сільської ради в сумі 40000 гривень.

бюджету районному бюджету на оплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам «Костопільського інклюзивно-ресурсного центру №1» та енергоносії в сумі 13980 гривень.

районному бюджету Костопільській дитячо-юнацькій спортивній школі «Олімпієць» для придбання будівельних матеріалів у зв’язку з ремонтними роботами підлоги у залі греко-римської боротьби в сумі 6672грн.

районному бюджету на забезпечення інсуліном хворих Малолюбашанської сільської ради на цукровий діабет в сумі 36000грн.

за рахунок іншої субвенції з сільського бюджету обласному бюджету на

співфінансування забезпечення телемедичним обладнанням комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості в сумі 33000 гривень.

Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на вирішення програми соціально-економічного розвитку регіонів в сумі 31800грн., зокрема:

Управлінню державної казначейської служби України у Костопільському районі Рівненської області на поліпшення матеріально-технічної бази в сумі 10000грн.;

ДПРЧ – 19 ГУ ДСНС України у Рівненській області на придбання паливно-мастильних матеріалів, панорамних масок для захисту органів дихання та зору особового складу підрозділу в сумі 6800грн.

Костопільському відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області на придбання паливно-мастильних матеріалів для груп реагування патрульної поліції та сектору превенції Костопільського відділу поліції на виїзди по селах Малолюбашанської сільської ради для врегулювання криміногенної ситуації в сумі 15000 гривень.

військовій частині А 4152 для покращення життєдіяльності військовослужбовців дивізіону (підготовки підрозділів ППО СВ ЗСУ) в сумі 50000грн.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь