Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу

1. Проект рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022-2024 роки".

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта – рішення Малолюбашанської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки»

1. Проект рішення сільської ради "Про затвердження «Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради».

2. Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради.

3. Додаток 8 до Правил благоустрою населених пунктів та утримання адмінтериторії Малолюбашанської сільської ради.

4. Додаток 9 до Правил благоустрою населених пунктів та утримання адмінтериторії Малолюбашанської сільської ради.

5. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта — рішення Малолюбашанської сільської ради «Про затвердження «Правил благоустрою населених пунктів та утримання адміністративної території Малолюбашанської сільської ради»

1. Проект рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки».

2. Аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акта - рішення Малолюбашанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Малолюбашанської сільської ради на 2022-2024 роки»