Новини закладів освіти

Олімпійський урок та Олімпійський тиждень у закладах загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради

У вересні 2020 року всі заклади загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради активно долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Всеукраїнського Олімпійського тижня.

16:31:52 13.10.2020

Повідомлення!

Відповідно до рішення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти "Журавлик-2" Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області  від 05.10.2020 №2, конкурсний відбір визнаний таким, що не відбувся.

09:45:40 06.10.2020

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області

Відділом освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти «Журавлик-2» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області до фактичного виходу основного працівника (відпустка для догляду за дитиною віком до 3 років).

14:36:42 28.08.2020