МБФ « Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні відвідали та підтримали внутрішньо переміщені сім’ї

Дата: 20.02.2023 16:54

В рамках реалізації проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який реалізує МБФ « Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні, мультидисциплінарна мобільна команда з представниками громади провели зустріч з сім'ями які змушені були залишити свої домівки та знайти собі прихисток у нашій громаді та надали консультативну допомогу з питань надання психологічної, юридичної та соціальної допомоги спрямованих на підтримку та емоційне розвантаження діток та дорослих.

А на завершення зустрічі всі учасники отримали приємні подарунки, увигляді гуманітарної допомоги.