Підприємства Рівненщини сплатили до бюджетів понад 650 мільйонів гривень податку на прибуток

Дата: 19.01.2023 12:11

У 2022 році  суб’єкти господарювання Рівненщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 650,3 млн грн податку на прибуток. За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислава Грабового, ця сума перевищила надходження  2021 року на 146,7  млн гривень.

Із сплаченої підприємствами суми податку на прибуток  588,6 млн грн спрямовано до державного бюджету, решта – 61,7 млн грн надійшло до місцевих скарбниць області.

Звертаємо увагу платників, що у 2023 році застосовується оновлена податкова звітність, зокрема, нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств (наказ Міністерства фінансів України від 13.09.2022 року № 274 "Про затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств". Зміни внесено з метою приведення форми декларації до положень Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування резидентами Дія.Сіті за особливими умовами. Першим звітним періодом є 2022 календарний рік.

Детальніше про нову форму декларації - за посиланням:

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області