A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Платники податків Рівненщини реалізують своє право на доступ до публічної інформації

Дата: 19.01.2023 09:57
Кількість переглядів: 14

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон № 2939) Головним управлінням ДПС у Рівненській області забезпечується розгляд документів з проханням надати публічну інформацію. Зокрема, у 2022 році  фахівці податкової служби Рівненщини розглянули 131 запит на отримання такої інформації.

Зауважимо, що запити на отримання публічної інформації надходили як звичайною поштою, так і електронною. За результатом їх розгляду надано відповіді відповідно до вимог чинного законодавства.

За категоріями запитувачів відповідно до Закону №2939 надійшло запитів:

- від фізичних осіб – 65 (або 49,6 %);

- від юридичних осіб – 65 (або 49,6 %);

- від громадських організацій – 1 (або 0,8 %).

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо:  надання копій документів; критеріїв ризиковості платника податків; зупинення реєстрації податкових накладних; невідповідності в таблиці даних платника податку на додану вартість; податкового боргу; діяльності суб’єктів господарювання; надання інформації по сплаті податків; сплати земельного податку; надання інформації стосовно ризикових контрагентів.

Детальніше про доступ до публічної інформації – за посиланням https://rv.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора