Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Рівненщини склав 886,6 млн гривень єдиного податку

Дата: 11.01.2023 12:24

У 2022 році до місцевих бюджетів Рівненщини від суб’єктів малого бізнесу надійшло 886,6 млн грн єдиного податку. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, місцеві громади регіону отримали  на майже 29 млн грн єдиного податку  більше, ніж у 2021 році.

Зокрема, частка сплаченого податку фізичними особам – підприємцями у загальній сумі надходжень складає близько 79 відсотків. Впродовж 2022 року  вони сплатили 698,4 млн гривень, що на 26,5 млн грн більше, ніж у 2021 році.

Юридичні особи – «спрощенці» перерахували 118,1 млн грн цього податку, Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи сплатили 70,1 млн гривень.

Найбільші надходження єдиного податку отримали територіальні громади території обслуговування: ДПІ у м Рівному – 347,9 млн грн; Рівненської ДПІ - 82,3 млн грн; Сарненської ДПІ – 60,9 млн грн; Костопільської ДПІ - 41,1 млн гривень.

Дякуємо всім платникам за фінансову підтримку держави!

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області