Мріяти про майбутнє разом

Дата: 14.12.2022 11:45

Від сьогодні можемо з гордістю сказати – мріємо ✨ про майбутнє разом🫂!

Вже скоро рік, як усі діти 👫 країни 🇺🇦 мають одну спільну мрію - мирне небо 🌌 над Україною. Українці роблять все аби ця мрія ✨ здійснилася. А ми в свою чергу разом з вами можемо втілити інші мрії дітей 👶, які за цей час багато втратили та постраждали від російської агресії.

Тож ми в Ювенальна Поліція України спільно з Фондом Валерий Созановский запускаємо безмежно важливий соціальний проєкт, за допомоги якого хочемо підтримати дітей 👶, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують нашої підтримки.

Якщо ти, як і ми, хочеш стати добрим чарівником, який втілює дитячі мрії, то приєднуйся до проєкту.

Наші зусилля допоможуть втілити мрії дітей і наблизять нас до головної мрії – ПЕРЕМОГИ! 💪

Ознайомитись з проєктом та зробити внесок ти можеш за посиланням ⏬

Vasyl Bohdan Національна поліція України МВС України

Джерело: Ювенальна Поліція України