Участь в обласному конкурсі патріотичної пісні  «ПОЛІСЬКА СІЧ»

Дата: 28.10.2022 17:59

Відбувся І відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» у закладах загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради.

Організатор конкурсу – Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Мета конкурсу:
- виявлення, підтримка талановитої учнівської молоді, створення сприятливих умов для реалізації її творчого потенціалу;
- формування почуття військового патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва (на пісенних прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави з ідеалами свободи);
- популяризація української патріотичної пісні;
- підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників,
- виховання в учнівської молоді художньо-естетичного смаку;
- підняття бойового духу та формування нового українця, що діє на основі національних культурних цінностей (реалізація Концепції національно-патріотичного виховання).

У ІІ (обласному) етапі конкурсу від закладів освіти Малолюбашанської сільської ради буде брати участь учениця 5 класу Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області Пісковець Софія, яка заспівала пісню «Незламна».