A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Відзначення Дня захисників та захисниць України у закладах освіти Малолюбашанської сільської ради

Дата: 18.10.2022 12:38
Кількість переглядів: 358

У закладах освіти Малолюбашанської сільської ради проведені «Уроки звитяги» та тематичні заходи з метою гідного відзначення Дня захисників та захисниць України.

У Борщівській гімназії для учнів початкових класів проведена година мужності з використанням анімації «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», де було представлено для огляду відеоролики «Дітям про свято Козацької Покрови, День захисників та захисниць України». Старші класи переглянули літературно-історичну сторінку віртуального альманаху  «Козацькі таємниці», документальний історичний відеофільм  «Час згадати кому славу брати», інформаційно-просвітницьке відео  «Історія свят, що припадають на 14 жовтня», відеоролик «Дітям про козаків». З ініціативи органу учнівського самоврядування та педагога-організаторапроведений Урок звитяги «Україна-мати, вмій за неї постояти». Підготовлено відео-привітання на сайті закладу «14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України й День Українського козацтва» https://borshchivkazosh.e-schools.info/news/257589.

У Малолюбашанській гімназії проведені: урок звитяги «Слава незламним захисникам», козацьке коло«Богу – Душу, Життя – Україні, Честь – для себе», пізнавальна ігротека «Ми – діти козацького роду. Завдання від козаків», пізнавальний відео-екскурс «В єдності наша сила!». На сайті закладу розміщено відео-привітання «Збройні Сили України – слава, гордість, міць країни!»https://malolybashanska-gimnasia.e-schools.info/news/257582.

Учні Мащанського ліцею взяли участь у  створенні віртуальної подяки від дітей захисникам і захисницям України. Проведені години звитяги «З козаків візьмемо приклад», «Доля і покликання», «Покрова- козацький оберіг», «День захисників і захисниць України», «В єдності наша сила», «Ми – нащадки козацького роду», «Захисникам України слава!»,«УПА – творець і захисник нашої держави». Активно долучилися до заходів старшокласники, зокрема проведені: онлайн-квест «Нащадки козацького роду», виховна година «Спалена, але не скорена», просвітницька година «Український рушник – символ праці і краси», патріотична акція «Напиши солдату листа», майстер-клас з надання першої медичної допомоги, конкурс малюнка «Мамо, я бачу війну». Проведений 09.10.2022 благодійний ярмарок на підтримку воїнів-земляків ЗСУ в селі Маща, до якого долучився також Новоберестовецький заклад дошкільної освіти «Веселка»https://www.facebook.com/100011558164202/videos/822004695494148/.

У Мирненському ліцеї були проведені уроки звитяги,патріотизму, години спілкування, виховні години та бесіди: «Очі янголів у формі ЗСУ», участь у благодійному вечорі з лірниками Рівного, «Героїв країна – моя Україна», «Майбутні захисники України», «Сила нескорених», «Україна понад усе», «Збройні сили України – міць і велич нашої країни», «А ми тую козацькую славу збережемо!», «Козацькому роду немає переводу», «Нащадки українського козацтва», «Люби, оберігай усе, що зветься Україна»,«Я гордий тим, що українець», «Козацькі символи», «Захисники України», «Ми майбутні козачата», «Слава незламним захисникам», «Справжні герої серед нас». Пізнавально пройшов історичний екскурс з використанням навчального відео «День захисників і захисниць України» та онлайн-вікторина «Козацькі розваги». Учні 2 класу взяли участь у міжнародному проєкті «Ми – українці» (конкурс дитячого малюнка) з переглядом відеоролика «Ми – діти козацького роду». Також всі  класи закладу взяли участь у проєкті «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України». Бажаючі можуть переглянути відеопривітання «Мій тато – захисник України» у групі «Мирненський ліцей» соціальної мережі «Фейсбук»https://www.facebook.com/100022182757206/videos/pcb.1073986539943552/1383441428730780.

У Мирненському закладі дошкільної освіти «Журавлик-2» наймолодші вихованці також долучилися до заходів, зокрема проведенні  онлайн-заняття «Ми– маленькі Українці», «Повторення та закріплення народних символів України», «Вільна країна очима дитини», «Зростаємо мужніми», «Моя країна – Україна», представили виставку малюнків, яку можна переглянути у групі закладу мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/groups/728431920870188.

Вихованці Борщівського закладу дошкільної освіти «Полісяночка» оформили виставку малюнків «Оберіг для українського воїна» та привітали захисників побажаннями та вдячністю у мережі «Фейсбук» даного закладу https://www.facebook.com/groups/3847339748670055.

Вихованці Малолюбашанського закладу дошкільної освіти «Вишиванка» привітали з Днем захисників та захисниць відеороликом «Діти дякують солдату»https://mlubashanska-gromada.gov.ua/news/1665744049/.

Діти групи «Сонечко» Новоберестовецького закладу дошкільної освіти «Веселка» підготували привітання з Днем Українського козацтва захисників та захисниць України https://www.facebook.com/groups/470118244055541.

Було покладено квіти до могил захисників України, що загинули у війніhttps://www.facebook.com/photo?fbid=1262314354517978&set=pcb.1074088586600014.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора