Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Дата: 04.10.2022 12:45

Заклади загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської радипровели тематично-інформаційні та патріотично-виховні заходи з ушанування пам’яті про трагічні події Другої світової війни та про злочин тоталітарних режимів проти людяності, зокрема про трагедію Бабиного Яру.

Всі заходи проходили в онлайн форматі. Так, в Борщівській гімназії серед учнів 1-9 класів проведені національні уроки пам’яті за темами: «Бабин Яр. Все мовчки тут кричить...», «Бабин Яр. Ми пам’ятаємо», на яких переглянули презентацію «Меморіальний простір у Бабиному Яру. Пам’ятники Бабиного Яру».

У Малолюбашанській гімназії вшанували хвилиною мовчання жертв Бабиного Яру. Проведені онлайн-уроки історії, приурочені 81-шим роковинам трагедії в Бабиному Яру, учні 8-9 класів переглянули відеосюжети «Бабин Яр: як нацисти хотіли приховати свої злочини». Історико-інформаційний дайджест «Бабин Яр: пам’ять жива» розміщений на офіційній сторінці групи Малолюбашанської гімназії соціальної мережі «Фейсбук».

У Мащанському ліцеї учні 6-А класу переглянули онлайн-презентацію «Трагедія Бабичного Яру». Година історичної пам’яті «Бабин Яр – символ Голокосту в Україні» пройшла в 11 класі. Учні 10 класу на годині спілкування розглянули тему «Бабин Яр – злочин проти людяності».

У Мирненському ліцеї до вшанування пам’яті про трагічні події були залучені всі класи закладу. Переглядали та обговорювали відео «Жива пам’ять», «Трагедія Бабиного Яру в серці українського народу»,«У Бабиному Яру палають сотні свіч», «Бабин Яр забуттю не підлягає»,«29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру»,«Бабин Яр подих вічного болю»,«Трагедія Бабиного Яру – трагедія українського народу»,«Забуттю не підлягає». Проведені інформаційно-пізнавальні хвилини «Бабин Яр»,«Історія і трагедія Бабиного Яру», «А Бабин Яр мовчить..»,«Розстріли у Бабиному Яру». Також пройшли виховні години та години пам’яті за темами: «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії»,«Невинні жертви Бабиного Яру»,перегляд презентації «У Бабиному Яру палають сотні свіч». Представлений історичний вісник «День вшанування жертв Бабиного Яру».