Шановні жителі села Новий Берестовець!

Дата: 28.08.2022 13:17

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Свята села.

Це особливе свято, яке об’єднує всіх його жителів, тих хто любить своє село, людей, чиєю працею воно створювалось. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ вашого села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Але ми маємо триматися, бути сильними, бути єдиними й згуртованими, спрямовувати всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

В цей святковий день від усієї душі зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

Слава Україні! Героям Слава!

З найкращими побажаннями

Малолюбашанський сільський голова