A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Ветеранські та громадські організації Рівненщини можуть взяти участь у грантовому конкурсі

Дата: 13.06.2022 15:44
Кількість переглядів: 51

??Ветеранські та громадські організації Рівненщини можуть взяти участь у грантовому конкурсі.

????Його оголошує Veteran Hub. Це відбувається у рамках проєкту «Плюс Плюс ++», який стартував 6 червня для охочих відкрити простір для близьких захисників та захисниць. Конкурс поширюється на умовно безпечні області України.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс ++» у Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Всього буде відкрито 3 нові партнерські простори.

Мета партнерства — допомогти малим ініціативам, що бажають підтримати родини захисників і захисниць та мають своє приміщення, створити простір для розуміння й спілкування. Також це точка, з якої ветерани повертатимуться до своїх громад.

Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення близько 30 метрів квадратних. Veteran Hub меблює це приміщення, забезпечує для ветеранів доступ до інтернету та навчає роботи з клієнтами. Вести операційну діяльність й наповнювати простір подіями буде партнер.

У відборі можуть брати участь юридичні особи будь-яких організацій: ветеранські та громадські, неурядові, некомерційні підрозділи підприємств, які будуть працювати у сфері ветеранських справ.

Для участі потрібно заповнити анкету, скласти мотиваційний лист і подати повний аплікаційний пакет до 24 червня включно на електронну пошту: [email protected]

На час заповнення документів у конкурсантів вже має бути приміщення або вони мають знаходитись на фінальній стадії переговорів з купівлі чи оренди простору для Плюс Плюс ++.

Вимоги до приміщення:

? Площа від 30 метрів квадратних

? Санвузол

? Шумоізоляція

? Зручне розташування

? Прибудинкова територія

? Доступ до бомбосховища

???? Аплікаційний пакет документів зі зразками заповнення та бланки завантажуй з папки для заявників Плюс Плюс ++: https://drive.google.com/.../1i25L71sgdlVpEZYhyxYlpZ1SxT4...

Проєкт «Плюс Плюс ++» розпочався у 2021 році. До повномасштабного вторгнення було відкрито 8 партнерських просторів «Плюс Плюс ++», частина з яких зараз не працює через окупацію. Наразі пошук нових партнерів для проєкту поновлюється на умовно безпечній території України, щоб підтримати там ветеранів і найдорожчих людей захисників і захисниць України — їхні родини.

Детальна інформація про проєкт «Плюс Плюс ++» на сайті: veteranhub.com.ua/plus-plus.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора