Проведені заняття з безпеки

Дата: 09.05.2022 16:10

На забезпечення виконання листа департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації у всіх закладах освіти Малолюбашанської сільської ради проведені заняття з метою вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, та правил поводження з такими предметами.

Також багато інформації висвітлено у соціальних мережах закладів та мобільних додатках.  Зокрема, доступні відеоролики для перегляду «Дивні знахідки – в чому небезпека?», «Не поспішай!», «Обережно – вибухонебезпечні предмети!», «Важливе про сучасні вибухонебезпечні предмети та небезпечні знахідки», «Як можуть виглядати вибухонебезпечні предмети», «Мінна безпеки», «Як поводитися при виявленні невідомих предметів». Молодші діти переглянули мультфільми «Вибухонебезпечні предмети», «Небезпечні знахідки». Також класні керівники, педагогічні працівники, вихователі в режимі онлайн провели уроки, виховні години, бесіди, презентації, повідомлення на відповідну тематику не лише для дітей, а також для батьків.

В закладі дошкільної освіти «Веселка» проведене онлайн заняття в групі «Дивосвіт» про правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами.

Учні самостійно виготовили пам’ятки «Правила поведінки у разі, коли помітив незнайомий предмет», також аналізували пам’ятки «Правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, у тому числі замаскованих під них речей».