Працівники відділу освіти, молоді і спорту долучилися до акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Дата: 15.04.2022 13:56

15 квітня 2022 року працівники відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради долучилися до акції з благоустрою «За чисте довкілля». Разом з Малолюбашанським сільським головою Світланою Ковальчук організовано прибирання біля річки Замчисько та території Малолюбашанської територіальної громади поблизу об’їзної дороги.

Світлана Ковальчук зауважила, що ця територія прибирається два рази на рік і, на жаль, знову сильне засмічення. Просимо всіх, хто приїжджає відпочивати до річки, дотримуватися правил, які допоможуть зберегти довкілля. А всіх решта – вивозити сміття у спеціально відведенні місця.