Тренувальне онлайнове тестування як одна з форм підготовки до виконання мультипредметного тесту

Дата: 04.04.2022 16:13

На сайті Львівського РЦОЯО в розділі «Підготовка до тестів» (авт. Андрій МИЛЯНИК) із 2008 року учасникам ЗНО, вступникам надається можливість готуватись до виконання тестових завдань. Онлайнова програма укладена авторами в розрізі предметів, розділів тощо.

Це тренувальне онлайнове тестування має кілька важливих аспектів, які допоможуть цьогорічним вступникам краще підготуватись до виконання комп’ютерного мультипредметного тесту:

- наповнене завданнями, які використовувались під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в різні роки, поповнюється щорічно після проведення ЗНО;

- на тестування відводиться певний час;

- окрім того, що можна виконувати тестові завдання з конкретного розділу, є можливість проходити підсумкове тестування з кожного предмета;

- проходити його можна в будь-якому місці: за персональним

комп’ютером, планшетом, з мобільного телефону.

Також на сайті є тренажер з історії України, який допоможе якісно підготуватись до виконання онлайнових тестів.

ПЕРЕЙТИ на СТОРІНКУ ТРЕНУВАЛЬНОГО ОНЛАЙНОВОГО ТЕСТУВАННЯ

Зичимо успішної підготовки!!!