Допомога в межах програми “єПідтримка” - хто може отримати 6500 гривень

Дата: 18.03.2022 14:42

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що КМУ, в межах програми “єПідтримка”, затверджено перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам, які втратили роботу через війну.

Так, до областей, які можуть скористатися  вищезазначеною програмою підтримки, належать: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ.

Поряд з цим, КМУ визначив порядок виплати застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв'язку із втратою частини заробітної плати (доходу) або роботи (економічна діяльність) внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Згідно постанови КМУ №199 від 4 березня 2022 року, допомога у сумі 6500 гривень виплачуватиметься в рамках програми «єПідтримка».

Зверніть увагу, допомога надається таким застрахованим особам:

• працюючим на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом;

• фізичним особам – підприємцям (ФОП).

Вимогами до ФОП  для отримання такої допомоги ФОП:

• ФОП повинен перебувати на обліку як платники ЄСВ в адміністративно-територіальних одиницях, включених до переліку, затвердженого Кабміном за поданням ДСНС.

• ФОП подано податкову звітність за IV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області