A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Компанії і установи спрямували до місцевих бюджетів Рівненщини понад 48 мільйонів гривень податку на прибуток

Дата: 25.01.2022 17:09
Кількість переглядів: 46

За минулий рік з прибутків рівненських підприємств до місцевих бюджетів надійшло 48 мільйонів 664 тисячі гривень. Як повідомив в.о начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, це на 22,6 мільйонів гривень, або на 87 відсотків більше, ніж у 2020 році.

Упродовж 2021 року компанії і установи обласного центру перерахували до бюджету 17,6 мільйонів гривень, платники Рівненського району забезпечили більше 17 мільйонів гривень, Дубенського району  – 8,8 мільйонів гривень, Сарненського району  – 3,7 мільйона гривень, Вараської ТГ – 1,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, податкові декларації з податку на прибуток підприємств подаються за базовий звітний період, що дорівнює:

– календарному кварталу або календарному півріччю – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

– календарному року для платників податку на прибуток для податкової декларації, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

– календарному року – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора